Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 169947 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #15 Me: Prill 06, 2009, 12:52:26 PD »
cfar gjumi mi ma se i kam syt cop nga lodhja dhe prap smund te flej oh zot
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #16 Me: Prill 06, 2009, 02:16:02 PD »
Naten dhe nga une


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #17 Me: Prill 07, 2009, 02:17:59 PD »
naten te gjith ju qe jeni online dhe ja kalofshi sa me mire diten e sotme dhe thanks per ndihmen
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #18 Me: Prill 07, 2009, 02:28:13 PD »
naten lal
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #19 Me: Prill 07, 2009, 02:45:53 PD »
naten ,  na iken dritat

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #20 Me: Prill 08, 2009, 01:17:50 PD »
Naten nga une per te gjith ju online


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #21 Me: Prill 08, 2009, 11:59:00 MD »
Naten te gjithve   [hello55]

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #22 Me: Prill 09, 2009, 11:50:36 MD »
naten se sonte nuk mund ta shtyj me ndoshta vi prap sic e kam zakon
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #23 Me: Prill 09, 2009, 11:51:41 MD »
Naten sherrja....
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #24 Me: Prill 10, 2009, 12:50:29 PD »
Naten e Mire edhe nga une.Puccccc
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #25 Me: Prill 10, 2009, 12:57:59 PD »
ika dhe une ju uroj tegjitheve nje mbremje te bukure ne vazhdim,e gjum te embel kur te flisni. night.
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #26 Me: Prill 10, 2009, 01:04:15 PD »
naten security....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #27 Me: Prill 10, 2009, 01:07:46 PD »
ika edhe une....naten njerez.....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #28 Me: Prill 11, 2009, 01:01:09 PD »
jam tu i fut i te hikme se jam tu cof per gjum naten
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #29 Me: Prill 11, 2009, 01:16:29 PD »
Dhe nga une Naten.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.