Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 180056 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 24, 2007, 04:02:03 PD »
Naten Mondana naten Pleshti  gjum te embel :-*
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 25, 2007, 12:21:08 PD »
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 25, 2007, 12:40:04 PD »
Naten Belle fleur  :-*
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 25, 2007, 07:07:44 PD »
Naten forumista, se i kemi vizitat e shkurtera ne keteja.....care te bejm na ka zene shkolla per bishti :D dhe nje dite pushim qe kemi dalim, na bje te futemi ne mesnate ne forum si lakurq nate  :D

Nite allz
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 25, 2007, 07:13:08 PD »
Ska gje,lakuriq apo veshur,na mjafton tju shohim nganjehere!Gjumin e embel!

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 25, 2007, 06:35:45 MD »
zonja dhe zotrinj  ;D ju uroj t'ja kaloni nje nate fantastike dhe SWEET me ate qe deshironi ju ;)
Pacim te gjitheve :-*
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 25, 2007, 06:51:54 MD »
naten e mire te gjitheve kalofshi sa me mire  :-* :-*Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 26, 2007, 02:52:38 PD »
naten e miredhe gjum te ambel ,arrifshit ne endra ato qe sa rrini dot zgjuar ;) ;) ;)

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 26, 2007, 02:57:56 PD »
Ku shkon rri tashi se sa po shtronim darken.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 26, 2007, 03:12:01 PD »
nje dark e lehte dhe nje gjum princesash,besoj se do te pelqente angel_girl ;) ;) ;)

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 26, 2007, 03:13:42 PD »
Naten e mire yllo gjumin e embel :D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 27, 2007, 03:49:27 MD »
Gjume te embel  mondiana un po shtrihem nja 2 ore , te pres te krevati  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 27, 2007, 06:57:42 MD »
Gjume te embel Pleshti,por paske per te pritur pak si shume mo lal!

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #43 Me: Nëntor 27, 2007, 11:03:51 MD »
naten e mire  te gjitheve qe jeni duke pritur trenin  :D
pacim :-*
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 27, 2007, 11:11:59 MD »
naten e mire po iki une te flej