Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 180055 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
*Naten e Mire * Pacim *
« Me: Tetor 03, 2007, 09:56:52 MD »
Naten e mire per sonte  :)ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #1 Me: Tetor 03, 2007, 09:59:12 MD »
    :-*
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #2 Me: Tetor 03, 2007, 10:02:32 MD »
Kalofsh kendeshem ne vazhdim Piccola  :-*ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #3 Me: Tetor 10, 2007, 02:10:10 PD »
                       NaTeN e MiRe PeR aTa Qe JaNe On-LiNe :-*
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #4 Me: Tetor 10, 2007, 02:14:20 PD »
Naten e mire dhe nga mua ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #5 Me: Tetor 12, 2007, 06:44:41 PD »
Naten e mire per angel_girl, e vetmja si antare ne linje :-*

 
                                                     
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #6 Me: Tetor 12, 2007, 06:47:07 PD »
Ku shkon mi po del pa darke waaaaaaaa me turperove pa rri tashi ja Zylfia te shtron darken Zyleeeeeeeeeee oj Zyleeeeeeeee hajde mi tu befsha kurban veje cajin na nxirr dhe cik djath se e ham darken lehte  ;D ;D ;D ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #7 Me: Tetor 12, 2007, 06:51:04 PD »
Ku shkon mi po del pa darke waaaaaaaa me turperove pa rri tashi ja Zylfia te shtron darken Zyleeeeeeeeeee oj Zyleeeeeeeee hajde mi tu befsha kurban veje cajin na nxirr dhe cik djath se e ham darken lehte  ;D ;D ;D ;D


hahaahhgahgaaghhahahaha ej po rri nashi o grua se isha ne te dal te deres....u jallah c'me ktheve moj nga rruga...jo se ti e di qe Lavdia si ka qejf keto gjera kshu  :D :D :D :D
Zyle, hahahahahahhaha caj me djathe moj per kok te Sefos nuk duam gje tjeter...Mire e ka engjellushia....tani zotrote po pate edhe njecike buke te thekur me gjalpe te fresket nuk them gje une... :D :D :D :D...
E hajde kiss Engjo, se me turperove mi nxive te dyja faqet :D :D :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #8 Me: Tetor 12, 2007, 06:53:19 PD »
Kiss Lavdie fjetsh rehat se ai Sefoja yt shume po gerhet me ka tregu Zenja se degjohet deri ne shpine e saja  naten e mire  :-*
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #9 Me: Tetor 12, 2007, 06:56:09 PD »
Moj une ja ze gojen me pambuk SEFOS, se gerhet shume korrbi....i ka ngjare mamase se vet, dmth vjeres time :D, se ajo gerhiste ketu e ne hene....Kshu jane si fis keta te SEFOS tim o Engjellushe, mbahen si  gorrilla per nga gerhima :D :D :D

Kiss,  :-*
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #10 Me: Tetor 16, 2007, 04:08:40 PD »
Per Nastradinin qe eshte ne linje tani dhe i them gd night!
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #11 Me: Tetor 16, 2007, 10:29:52 MD »
Naten e mire per sonte :) Prsh per n00b qe aktualisht eshte online  :-*

ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #12 Me: Tetor 19, 2007, 01:18:39 PD »


ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #13 Me: Tetor 19, 2007, 03:13:51 PD »
Belle_Fleur  naten dhe :-*Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #14 Me: Tetor 28, 2007, 06:24:47 MD »
naten e mire te gjitheve ika une


piccola shume te bukura ato  foto ;D