Autori Tema: Skica dhe vizatime  (Lexuar 13540 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Skica dhe vizatime
« Pergjigju #15 Me: Tetor 17, 2010, 03:26:19 MD »
shume te bukra iness
duhet te kesh nje durim te cmendur per te bere keto
« Redaktimi i Fundit: Tetor 17, 2010, 03:33:18 MD nga Vagabonda »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Skica dhe vizatime
« Pergjigju #16 Me: Tetor 17, 2010, 03:30:13 MD »
faleminderit vagabonda
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Skica dhe vizatime
« Pergjigju #17 Me: Tetor 17, 2010, 03:45:03 MD »
Komplimente te sinqerta Iness shume bukur :)