Autori Tema: Karrige flesibel  (Lexuar 1787 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Karrige flesibel
« Me: Maj 21, 2011, 02:33:36 MD »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Karrige flesibel
« Pergjigju #1 Me: Maj 28, 2011, 10:24:56 PD »
e papare kjo karrige..duket edhe fuksionale se eshte e krijuar nga material i bute
bravo kreatoreve!!

Sikur te mund te porosisja nje stol portativ te rehatshem, se ai qe kam eshte i rende kur e merr me vete dhe srri rehat mbi 4 ore pa levizur...une e di ckam hequr vjet dhe cme pret ne kete vere
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.